Co je úplně nejvíc?
Vlastní zkušenost.

Ahoj Peti, kurz se mi moooc líbil, až mi je líto, že skončil 🙂 Spousta užitečných informací a rad. Z receptů jsem nadšená ze všech a už se těším až je všechny vyzkouším.

 

Videjko o zelených potravinách bylo super. Není to pro mě neznámé téma, ale až teď jsem si řekla, že na tom možná něco bude. U tebe se mi líbilo, že to máš vyzkoušené a máš k tomu co říct. Doufám, že budeš pokračovat a přeji ať se Ti daří. Děkuji Míša

Michaela Rističová

Včera jsem měla svůj první den s ječmenem a chlorellou 🌱. Zatím to vypadá, že si budeme rozumět 💚 Akorát jsi mi neřekla, jednu vážnou a podstatnou věc 🧐... Že na ječmenu vzniká poměrně rychle závislost 🥰🙏. 

 

Opravdu mi to moc chutná, první den to bylo nic moc a teď si vychutnávám každý doušek 😍 a to to bude teprve týden. Nevím jestli je to možné po tak krátkém užívání, ale mám pocit jako by se mi méně točila a bolela hlava.

Marika Martinková

Chtěla bych tímto Petře velice poděkovat za krásné přírodní produkty. Už se s manželem těšíme na další. Když porovnáte kvalitu a cenu s produkty v drogeriích, značka Životem s bylinou jednoznačně vítězí. 

 

Doufám, že ji brzy vyzkoušíte a užijete si jejich účinky stejně jako my. Mockrát děkujeme 🙌

Petra Trabelsi

Ahoj Peti, budeme zase objednávat Bachovky.

Mamka si to strašně chválila, že ji to už po 2 dnech neskutečně pomohlo na to srdíčko, že to teda nevymizelo úplně ale že je to mnohem lepší.

 

 

 

Kristýna Kleplová

Milá Péťo, chci Ti moc poděkovat za skvělý kurzík, za velmi cenné a přínosné informace 😮. Recepty se mi moc líbí a těším se, až je postupně vyzkouším. 

 

Děkuji velmi za Tvůj milý a pozitivní projev, prostě za celý kurz. Bylo to bezva 🌸 Měj se moc hezky, ať se Ti daří a třeba se někdy zase uvidíme. Lenka 😃🌸❤👛

Lenka Vašicová

 

Bachovy esence můžu jen doporučit. Pomohly mi jak ve stresových situacích (důležité prezentace před klienty), tak i v osobním životě v rozhodování a vyjádření pocitů a myšlenek. 

 

Byly velmi dobře namíchané pro mě na míru.

Zuzana Adámková

V současné době mám za sebou desítky spokojených klientů. Budu se těšit, až posdílíš i vlastní zkušenost.

Tak co? Jdeme do toho? 🙂